PASOWANIE NA CZYTELNIKA W G.B.P. W NAGOSZEWIE

Dnia 09.12.2013 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej z siedzibą w Nagoszewie odbyło się pasowanie na czytelnika. Dzieci z klasy I Szkoły Podstawowej w Nagoszewie wspólnie z panią Haliną Grabowską – wychowawczynią klasy, wysłuchały prezentacji multimedialnej dotyczącej funkcjonowania biblioteki.

Po zakończonej prezentacji, uczniowie złożyli przyrzeczenie a następnie każdy z uczniów pasowany był na czytelnika przez Dyrektorkę Biblioteki – panią Agnieszkę Kosewską. Każde dziecko po pasowaniu odcisnęło swoje linie papilarne, potwierdzając w ten sposób stosowanie się do słów przyrzeczenia.
Na pamiątkę tego uroczystego dnia wszystkie dzieci otrzymały dyplom pasowania na czytelnika oraz upominki.

A.K.

GALERIA ZDJĘĆ