PODRÓŻE Z KOZIOŁKIEM MATOŁKIEM

W 2014 roku obchodzimy 130- lecie urodzin Kornela Makuszyńskiego. Z racji tego jubileuszu Filia Biblioteczna w Ugniewie ogłosiła konkurs plastyczny pt: „Podróże z Koziołkiem Matołkiem”. Konkurs skierowany był do uczniów Szkoły Podstawowej w Ugniewie im. Kornela Makuszyńskiego, by dzieci mogły jeszcze bardziej przybliżyć sobie sylwetkę i twórczość Patrona szkoły. W konkursie wzięło udział dwunastu uczestników z klas: 0 - 4. Dnia 9 maja w siedzibie Filii Bibliotecznej w Ugniewie odbyło się wręczenie nagród dla uczestników konkursu. Trzy pierwsze miejsca nagrodzono książkami. Pozostali uczestnicy otrzymali notesy i długopisy oraz zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami.

J.S.

GALERIA: