WYCIECZKA DO FILII BIBLIOTECZNEJ W UGNIEWIE

Uczniowie klasy drugiej oraz grupa przedszkolaków z wychowawcami klas panią Elżbietą Żach i Dorotą Skonieczną ze Szkoły Podstawowej w Ugniewie przybyli do biblioteki. Celem odwiedzin było wręczenie nagród dla uczestników konkursu na najładniejszą zakładkę do książki, który ogłoszony był w maju. Dnia 23 czerwca zostały wręczone nagrody. Uczestniczki konkursu otrzymały dyplomy podziękowania, kolorowe książki oraz breloczki. Pozostali uczniowie otrzymali drobne upominki. Po wręczeniu nagród uczennica klasy drugiej przeczytała książkę pt: „Baba Jaga u dentystki”, wszyscy w wielkim skupieniu słuchali bajki czytanej przez koleżankę.

J.S.

Galeria: