WYCIECZKA DZIECI DO FILII BIBLIOTECZNEJ W JASIENICY

W dniu 13.05.2014r. uczniowie kl.0 ze Szkoły Podstawowej w Jasienicy odwiedzili Filię Biblioteczną w Jasienicy. W trakcie spotkania został głośno przeczytany utwór Czesława Kuriaty pt. ,,Ile zawodów ma mama”. Głównym celem przedstawionego dzieciom tekstu było wzbudzenie szacunku wobec ciężkiej pracy, jaką wykonuje każda mama. Dzieci z uwagą i zaciekawieniem słuchały utworu i zapamiętały zawody w nim wymienione, które wykonuje mama. Podczas dyskusji wypowiadały się na temat pracy swoich mam i doceniały ich trud i ilość obowiązków.

Każdy z uczniów został zapisany do biblioteki oraz po raz pierwszy wypożyczył samodzielnie wybraną książkę.

Na koniec wszyscy zadowoleni opuścili bibliotekę, obiecując, że będą często korzystali
z jej księgozbioru.

Galeria: